Limiiditaotlus

 

 

ESITA LIMIIDITAOTLUS KLIKATES SIIA

Märgitud aadressil on tarbijal võimalik sisenenda enda järelmaksu kontole saamaks ülevaate nii lõppenud kui ka kehtivatest Svea Järelmaksu lepingutest.
Võimalik on lugeda lepingu tingimusi, veenduda järgmise kuumakse suuruses ja kuupäevas ning vaadata viimase makse tähtaega.

Järelmaksu veebi teine oluline eesmärk on anda tarbijale võimalus selgitada enne ostu sooritamist välja enda võimalik järelmaksu limiit. Limiidid kuni 350EUR väljastatakse pangakonto väljavõtet küsimata. Kui planeeritav ost on suurem, tuleb esitada ka vastav väljavõte.
Limiidi olemasolul toimub järelmaksu vormistamine kaupluses oluliselt kiiremini ning lisaks tarbijale säästab enda aega ka kaupmees. Samuti ei pea tarbija enda pangakonto liikumisi kolmandale osapoolele avaldama.

Limiidi taotlemisega ei kaasne tarbijale kohustusi!

Ühtlasi annab mainitud keskkond ülevaate Svea Finance AS järelmaksu koostööpartneritest, kehtivatest kampaaniatest ja sooduspakkumistest.
Tarbija saab infot järelmaksu tingimuste, kliendile esitatavate nõuete, ostuprotsessi jms osas. Olemas on kalkulaator sobiva kuumakse arvutamiseks.