DESINFITSEERIMISVAHEND KOERTELE HAGOPUR HUND 250 ML

Tootekood: H3640
EAN: 4260141153645
Tootja: HAGOPUR
Koerte deninfitseerimisvahend Hagopur Multi-Keim-Frey. Hagopur Multi-Keim-Frey® on koertele väga soovitatav regulaarseks hügieeniks ja looma ümbruse (korvid, kausid, tekid, koerakuudid, autopuurid, koerakohad sõidukis jne.) desinfitseerimiseks. See vähendab lõhna ja on väga efektiivne peaaegu kõigi teadaolevate mikroorganismide, näiteks bakterite, viiruste (kaetud ja katteta), lestade, seente ja muude mikroobide vastu. Paljud lemmikloomad kannatavad halva hügieeni ja desinfitseerimise tõttu igal aastal sügeluse, lestade ja seenhaiguste all. Lisaks võivad mikroorganismid nagu bakterid, viirused, eosed ja muud mikroobid põhjustada haigusi. See võib põhjustada tüütuid, veritsevaid või isegi mädanevaid haavu. Seda saab asjakohase ennetamise abil vältida. Regulaarne igapäevase ümbruskonnakeskkonna põhjalik desinfitseerimine aitab tublisti kaitsta teie lemmiklooma. Desinfitseerimise eesmärk on eemaldada mustus ja kahjulikud mikroorganismid, vältimaks nakkusi. See sprei sobib pärast jalutuskäiku, jahipidamist ja eriti pärast otsimist ideaalselt koerte käppadele käppadele, jalgadele ja karvkattele pihustamiseks muutes sellega viirused, bakterid, seened, lestad, eosed või muud mikroobid kahjutuks. Hagopuri koerte desinfitseerimisvahend pakub tõhusat kaitset nakkuste eest ja annab haavade puhastamisel ning ravil ülimalt häid tulemusi. Spri toimeainet kasutavad muu hulgas veterinaararstid ja see sobib väga hästi ka teistele lemmikloomadele (kassidele, küülikutele, lindudele jne).
Toode on laos.
Hind
12.20 €
Toote kirjeldus

Koerte deninfitseerimisvahend Hagopur Multi-Keim-Frey.

  • ennetamiseks ja hoolduseks
  • regulaarseks hügieeniks ja desinfitseerimiseks
  • väga tõhus
  • sobib ka teistele lemmikloomadele (kassid, küülikud jne.)

Sisu: 250 ml.

Hagopur Multi-Keim-Frey® on koertele väga soovitatav regulaarseks hügieeniks ja looma ümbruse (korvid, kausid, tekid, koerakuudid, autopuurid, koerakohad sõidukis jne.) desinfitseerimiseks. See vähendab lõhna ja on väga efektiivne peaaegu kõigi teadaolevate mikroorganismide, näiteks bakterite, viiruste (kaetud ja katteta), lestade, seente ja muude mikroobide vastu.

Paljud lemmikloomad kannatavad halva hügieeni ja desinfitseerimise tõttu igal aastal sügeluse, lestade ja seenhaiguste all. Lisaks võivad mikroorganismid nagu bakterid, viirused, eosed ja muud mikroobid põhjustada haigusi. See võib põhjustada tüütuid, veritsevaid või isegi mädanevaid haavu. Seda saab asjakohase ennetamise abil vältida. Regulaarne igapäevase ümbruskonnakeskkonna põhjalik desinfitseerimine aitab tublisti kaitsta teie lemmiklooma. Desinfitseerimise eesmärk on eemaldada mustus ja kahjulikud mikroorganismid, vältimaks nakkusi.

See sprei sobib pärast jalutuskäiku, jahipidamist ja eriti pärast otsimist ideaalselt koerte käppadele käppadele, jalgadele ja karvkattele pihustamiseks muutes sellega viirused, bakterid, seened, lestad, eosed või muud mikroobid kahjutuks. Hagopuri koerte desinfitseerimisvahend pakub tõhusat kaitset nakkuste eest ja annab haavade puhastamisel ning ravil ülimalt häid tulemusi.

Spri toimeainet kasutavad muu hulgas veterinaararstid ja see sobib väga hästi ka teistele lemmikloomadele (kassidele, küülikutele, lindudele jne).

Viimati vaadatud

  • HAGOPUR

    DESINFITSEERIMISVAHEND KOERTELE HAGOPUR HUND...

Vaata veel HAGOPUR tooteid

HAGOPUR

METSSEA PELETUSKOMPLEKT HAGOPUR WILDBOAR STOP...

53.00 €
HAGOPUR

PEIBUTUSVAHEND HAGOPUR NUGISELE 500ML

31.00 €
HAGOPUR

PEIBUTUSVAHEND SOKULE HAGOPUR ROE DEER 500 ML

35.95 €
HAGOPUR

PEIBUTUSAHEND REBASELE HAGOPUR FOX...

31.00 €
HAGOPUR

PEIBUTUSVEDELIK METSSEALE HAGOPUR NATURAL...

37.00 €
HAGOPUR

DESINFITSEERIMISVAHEND HAGOPUR...

15.30 €
HAGOPUR

PEIBUTUSAHEND PUNAHIRVELE HAGOPUR RED DEER...

35.95 €
HAGOPUR

PEIBUTUSVEDELIK METSSEALE HAGOPUR PHEROTAR...

31.00 €
HAGOPUR

TROFEE HOOLDUSVAHEND HAGOPUR 300 ML SPREI

11.20 €
HAGOPUR

PEIBUTUSKOMPLEKT METSSEALE HAGOPUR WILD BOAR...

58.00 €