Ostujuhend

Jahipauna e-poest oste sooritades ei pea Te olema eelnevalt püsikliendiks registreerunud, pole vaja sisse logida ega muid aeganõudvaid toiminguid sooritada (v.a. ostes tulirelva või padruneid) vastavalt Relvaseaduses sätestatud korrale, mispuhul peate enda isiku tuvastama ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID abil).

Kõik on kiire, lihtne ja turvaline. Et klient ostukeskkonnas paremini orienteeruks, koostasime väikese ostujuhendi.

Kui Teil tekib küsimusi tootetutvustuste kohta või vajate abi netipoest ostmisel, siis võtke palun ühendust meie klienditeenindusega:

1. Kaupade valimine

Valige endale välja meelepärane toode.

Tootegrupid avanevad vasakul hallil ribal menüüpuus. Paljudel tootekategooriatel on oma alamjaotused, need avanevad kategoorial klikates. Juhime ka tähelepanu, et paljudel toodetel võivad ka olla omakorda alajaotused, ehk toodete variatsioonid, mis avanevad tootekaardi allosas. Variatsioone kasutatakse paljudel sarnaste toodete puhul, mis erinevad omavahel parameetrite poolest (näiteks erinevate kaaludega landid), et lihtsustada kliendil kaupade leidmist. Vt. näidist:

 

2. Ostukorv

Kui olete sobiva kauba leidnud, vajutage paremal nurgas asuvale nupule LISA OSTUKORVI  ja toode lisatakse ostukorvi. Saate jätkata netipoes kaupade valimist toimides soovitud kauba leidmisel täpselt samamoodi nagu eelnevalt. Alati saate kontrollida oma ostukorvi sisu.

 

 

Ostukorvis saab vajadusel muuta tootekogust, klikates koguse kõrval asuvale + või – märgile.

Kui olete Jahipauna püsiklient, autentige end kliendisoodustuse saamiseks.

Süsteem arvestab automaatselt välja soodustuse –8% (v.a. toodetel, mis on juba eelnevalt soodushinnaga).

Kui olete kaupade valimise lõpetanud, suunatakse teid nupuga EDASI järgmisele lehele, kus tuleb sisestada oma andmed. Palun jälgige, et tärniga tähistatud väljad oleksid täidetud ja olete nõustunud tingimustega.