KOMBINESOON UJUV SUNDRIDGE 2-OSA S.A.S.

Tootekood: KSTA-S
EAN: 6416473141951
Tootja: SUNDRIDGE

Sundridge SAS Mk7 ujuv jope.

Toode on laos.
Hind
204.95 €
Kuumakse al: 18.21 €
Periood: 12 kuud
Esto
Kuumakse al: 68.32 €
Periood: 3 kuud
Esto 3
Kuumakse al: 17.97 €
Periood: 12 kuud
Svea
Toote kirjeldus

Sundridge SAS Mk7 ujuv jope. SAS Mk7,  on enim müüdud ujuvjope nii Ühendkuningriigis kui ka Mandri-Euroopas, omab ELi ujuvuse sertifikaati (CE EN393). Täiendavate turvafunktsioonide hulka kuulub hoiatusvile, mis tõmbab hädaolukorras tähelepanu, ja jope on kaetud 3M helkurlindiga. 
Rõiva välimine kiht on valmistatud kangast: 210  Oxfordi nailonist. See on 100% veekindel, reitinguga WP5000, mis tähendab, et see talub 24 tunni jooksul viiemeetrist püsivat veesurvet, enne kui tekib leke. Hingavusnäitaja MVP on 10000 mm ja see suudab hajutada 10 000 grammi niiskusauru kanga ruutmeetri kohta. 
Lühidalt, see jope hoiab teid kuivana, muutmata teid niiskeks. Polüestermaterjalist vooder isoleerib külma ja polaarfliisiga voodriga krae takistab külma õhu sisenemist rõivasse kaela juurest. 
Neopreenist mansetid takistavad vee lekkimist  varrukatest ja SAS Mk7-l on ka tugevdatud küünarnukid, mis pikendavad jope eluiga, vähendades oluliselt kulumisega seotud riske. 
Kaks sisetaskut hoiavad kõik teie väärisesemed turvaliselt ja kuivana ning kaks välistaskut võimaldavad teil hõlpsasti ligi pääseda oma tarvikutele ja muudele esemetele, kui neid vajate. Reguleeritavad talje ja kapuutsi nöörid tähendavad, et ilmastikutingimused teid ei sega. Maailma juhtiva tõmblukutootja YKK poolt toodetud kahesuunaline tõmblukk võimaldab teil rõiva hõlpsasti lukustada ja lahti võtta. Polari fliisist kätesoojendajad hoiavad sooja õhu käte ümber ja aitavad isoleerida külma välisilma. Kokkuvõttes pakub Sundridge'i SAS Mk7 uskumatuid turvaelemente hämmastava hinna ja kvaliteedi suhtega.

Viimati vaadatud

  • SUNDRIDGE

    KOMBINESOON UJUV SUNDRIDGE 2-OSA S.A.S.