LASKMISPRILLID WILEYX SABER ADV SMOKE/CLEAR/RUST TAN FRAME

Tootekood: W308T
EAN: 712316063739
Tootja: WILEY X
Wiley X Saber Advanced laskmisprillid on funktsionaalsed ja vastupidavad, prillisangad on täielikult reguleeritavad ja asendatavad elastse peapaelaga, 360˚ reguleeritavad ninapadjad sobivad kõikide näotüüpidega ning on kohandatavad kõikide nina suuruste ja kujudega.
Toode on laos.
Hind
89.95 €
Kuumakse al: 7.99 €
Periood: 12 kuud
Esto
Kuumakse al: 29.98 €
Periood: 3 kuud
Esto 3
Kuumakse al: 7.89 €
Periood: 12 kuud
Svea
Toote kirjeldus

Wiley X Saber Advanced laskmisprillid on funktsionaalsed ja vastupidavad, prillisangad on täielikult reguleeritavad ja asendatavad elastse peapaelaga, 360˚ reguleeritavad ninapadjad sobivad kõikide näotüüpidega ning on kohandatavad kõikide nina suuruste ja kujudega. Läätsed kohanduvad erinevate valgustingimustega ning vastavad maailma kõrgeimatele ballistilistele standarditele, pakkudes kaitset kuni 910 km/h tunnikiirusel liikuvate lendavate detailide eest. 

Värvitu
Kaitseb silma ja silma ümbrust. Polükarbonaatlääts on purunemiskindel ning läätse pind on kaitstud kriimustuskindlate kihtidega. Maksimaalne valguse läbilaskvus võimaldab näha värve realistlikult. Sobib sombuse või pilves ilmaga, hämarikul/koidikul ning siseruumides kasutamiseks. Blokeerib 100% päikese kahjulikust UVA- ja UVB-kiirgusest.

Suitsuhall
Neelab kõik värvid võrdselt säilitades sama värvitaju kui ilma päikeseprillideta. Ideaalne eredas valguses. Maksimaalne pimestamise vähendamine. Polükarbonaatlääts on purunemiskindel ja pind on kaitstud kriimustuskindlate kihtidega. Blokeerib 100% päikese kahjulikust UVA- ja UVB-kiirgusest.

Roostekarva
Filtreerib välja suurema osa sinistest valguslainetest, mis on pimestamise ja hägususe peamine komponent. Suurendab kontrastsust keskmise kuni vähese valguse tingimustes. Polükarbonaatlääts on purunemiskindel ja pinda kaitsevad kriimustuskindlad kihid. Blokeerib 100% päikese kahjulikust UVA- ja UVB-kiirgusest.

Purunemiskindlad Selenite ™ polükarbonaatläätsed vastavad ballistilistele standarditele MIL-PRF-32432 (GL). ANSI Z87.1-2010 suure kiiruse ja massilöögi standardid ning EN 166 FT suurel kiirusel äärmuslike temperatuuride standarditel ja USA föderaalse OSHA 1910.133 (b) (1) (i) standardid. 100% UVA / UVB kaitse moonutustevaba selgusega. T-Shell ™ läätsekate on tagab kriimustusekindluse ka äärmuslikes tingimustes.

Reguleeritav ninatugi sobitub iga näo- ja ninatüübiga. Täielikult reguleeritavad teleskoop-prillisangad sobivad väga erinevate peasuurustega, tagavad pealähedase madala profiiliga, vähe segava asetsuse ning on ühilduvad öövaatlusprillidega (NVG).

  • Läätse värv: suitshall + värvitu + õrnalt roostekarva.

  • Raami värv: helepruun.

  • Pea suurus: medium - XXL.

  • Raami suurus: 44/25/120 mm.

  • Valguse ülekanne: 15% + 89% + 60%.

 

 

Viimati vaadatud

  • WILEY X

    LASKMISPRILLID WILEYX SABER ADV...

Vaata veel WILEY X tooteid

WILEY X

LASKMISPRILLID WILEYX SABER ADV CLEAR MATTE...

54.95 €
WILEY X

PÄIKESEPRILLID WILEYX SAINT POLARIZED BLUE...

145.00 €
WILEY X

LASKMISPRILLID WILEYX GRID CAPTIVATE GREEN...

205.00 €
WILEY X

PRILLID WILEYX VALOR SMOKE GREY MATTE...

110.00 €
WILEY X

PÄIKESEPRILLID WILEYX COMPASS GOLD MIRROR...

165.00 €
WILEY X

LASKMISPRILLID WILEYX GRAVITY SMOKE GREY...

115.00 €
WILEY X

PÄIKESEPRILLID WILEYX ASPECT EMERALD MIRROR...

155.00 €
WILEY X

LASKMISPRILLID WILEYX VAPOR 2.5...

144.95 €
WILEY X

PÄIKESEPRILLID WILEYX ASPECT CAPTIVATE...

195.00 €
WILEY X

LASKMISPRILLID WILEYX SABER ADV...

89.95 €