BUCK EXPERT

PÕDRA PEIBUTUSLÕHNADE KOMPLEKT BUCK EXPERT

Tootekood: M01PC
EAN: 621355010232
60.95 €
Kuumakse: 5.18 €/kuu
Periood: 12 kuud
Loe lähemalt
Maksa kolmes osas 3x20.32
Loe lähemalt
Osta SVEA ostukontoga!
Loe lähemalt

Peibutuslõhnade komplekt Buck Expert on mõeldud põdra aktiivseks meelitamiseks. See on mugav viis katsetada kõiki põdrapeibutsvahendeid korraga. Nii on ka soodsam. Komplektis on

1. INDLEVA PÕDRALEHMA  LÕHN PULLILE GEELINA BUCK EXPERT 60 ml

Põdrapeibutusvahend Buck Expert on mõeldud põdrapulli aktiivseks peibutamiseks jahipidamisel. Tegu on kunstliku (sünteetilise) aroomiga, mis jäljendab nii vana põdrapulli kui ka põdralehma  uriini jooksuajal.  Innovaatiline tehnoloogia tagab ohutuse loomadele ja loodusele. Kandke geel rajale, mis viib varitsuseni või kandke geel spetsiaalsete padjakeste peale ja riputage need puudele, mis asuvad jahipidamise eeldatavas piirkonnas. Patenteeritud tehnoloogia tagab ohutuse loomadele, töötab kõikides ilmastikutingimustes (lumi, vihm, päike).

  • Pikaajaline toime
  • Kerge kasutada
  • Ei saasta keskkonda

2. VANA PÕDRAPULLI URIIN BUCK EXPERT 60 ml

Põdrapeibutusvahend Buck Expert on mõeldud põdra aktiivseks peibutamiseks jahipidamisel. Tegu on kunstliku (sünteetilise) aroomiga, mis jäljendab vana põdrapulli uriini.  Innovaatiline tehnoloogia tagab ohutuse loomadele ja loodusele. Pihustage 2 või 3 korda teele, mis viib varitsuseni või pihustage spetsiaalsete padjakeste peale ja riputage need puudele, mis asuvad jahipidamise eeldatavas piirkonnas. Enne tarvitamist loksutada. Patenteeritud tehnoloogia tagab ohutuse loomadele, töötab kõikides ilmastikutingimustes (lumi, vihm, päike).

  • Pikaajaline toime
  • Kerge kasutada
  • Ei saasta keskkonda

3. SOOLAKONTSENTRAAT PUUVILJAAROOMIGA PÕDRA PEIBUTAMISEKS BUCK EXPERT 1 KG - tugevalt lõhnav puuviljase aroomiga mineraalide segu, mis looma köidab. Soolakontsentraat tekitab ulukil soovi sööda juurde tagasi pöörduda.

    - Soovitatav pealekandmismeetod: valmistada muld ette neutraalse neutraliseerijaga Buck Expert Neutral 129-PS. Kandke soola kontsentraat kuivale pinnasele 1 ruutmeetri suurusel alal. Koostis: naatriumkloriid, teraviljaekstrakt, looduslikud maitseained, kaltsium, fosfor, kaalium, magneesium, A-, D- ja E-vitamiinid.

4. INIMLÕHNA NEUTRALISEERIJA BUCK EXPERT

Lõhna neutraliseerija Buck Expertpihusti kujul - tõhus vahend inimeste lõhnade varjamiseks. Kuna loomad eristavad inimese lõhna ideaalselt mitmete meetrite kauguselt, on oluline see varjata neutraliseerijaga. Toode kõrvaldab rõivaste ja varustuselt inimeste lõhna. Äärmiselt tõhus ja täiesti lõhnatu.

   Soovitatav kasutamine: Enne kasutamist loksutada korralikult. Kandke toodet kingade, riiete, varustuse siseküljele. Riietele ei jäta jälgi. Keskkonnasõbralik toode. Kasutavad professionaalsed jahimehed. Ainulaadne koostis blokeerib inimese lõhna rõivastelt ja varustuselt 24 tunniks täielikult.

5. INIMESE LÕHNA NEUTRALISEERIJA (MULD) BUCK EXPERT

   - Lõhna neutraliseerija pihusti (Mulla lõhnga) Buck Expert on tõhus vahend inimeste lõhnade varjamiseks. Maa (mulla) lõhn on identne loodusliku lõhnaga. Toode sisaldab oksadest ja lehtedest saadud looduslikke kontsentreeritud eeterlikke õlisid. Toode moodustab molekulaarse kaitsekihi, mis omakorda moodustab lõhna eest stabiilse kaitsva neutraliseeriva "kilbi", mis blokeerib rõivaste ja seadmete lõhna 48 tunniks. Riietele ei jäta jälgi. Kasutavad professionaalsed jahimehed.

   - Soovitused kasutamiseks: pihustage saabastele, riietele, varustusele (välja arvatud relvad) iga kord 2–3  pihustust. 

 6. PÕDRA PEIBUTUSPULGAD BUCK EXPERT PÕDRALEHMA LÕHNAGA

   - Buck Expert  põdra peibutuspulkade kujul (sünteetiline segu). Põdralehma põdrasekretsiooni sünteetiline lõhn, mis jäljendab erutatud emase põdra uriini, suguelundite sekretsiooni, feromoonide ja muskuse lõhna.  Sisaldab 6 tk. Need lõhnavad pulgad on kasutatavad ka vihmase ilmaga, levitades looma meelitavat lõhna mitusada meetrit kaugemalt.  Põlemisaeg kuni 12 tundi.

   - Kuidas jahipidamiseks kasutada: süüta peibutuspulk 45 kraadise nurga all, pöörates seda sõrmedega. Süttimiseks kuluv aeg on 10–20 sekundit või kuni lõhna tekimiseni. 

PÄRNU 2
ROCCA 2
SIKUPILLI 3
TARTU 2

Vaata veel BUCK EXPERT tooteid

BUCK EXPERT

MEGAFON PÕDRAPEIBUTAMISEKS BUCK EXPERT

9.95 €
BUCK EXPERT

ÕUNALÕHNALINE KONSENTRAAT BUCK EXPERT 250...

23.95 €
BUCK EXPERT

PEIBUTUSVILE BUCK EXPERT MINI LUMEHANI

18.95 €
BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERT MAIS 60 ML

8.95 €
BUCK EXPERT

PEIBUTUSVILE BUCK EXPERT MÕRSJAPART

18.95 €
BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERT MÄND 60 ML

8.95 €
BUCK EXPERT

LÕHNATU SEEP BUCK EXPERT 80 GR

7.95 €
BUCK EXPERT

MINI PEIBUTUSVILE BUCK EXPERT LAUKHANI

18.95 €
BUCK EXPERT

PEIBUTUSVIIRUK SÕÕRIK

20.00 €
BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERT SÜGIS 250 ML

7.95 €