PÕDRA PEIBUTUSLÕHNADE KOMPLEKT BUCK EXPERT

Tootekood: M01PC
EAN: 621355010232
Tootja: BUCK EXPERT

Peibutuslõhnade komplekt Buck Expert on mõeldud põdra aktiivseks meelitamiseks.

Toode on laos.
Hind
62.00 €
Kuumakse al: 5.51 €
Periood: 12 kuud
Esto
Kuumakse al: 20.67 €
Periood: 3 kuud
Esto 3
Kuumakse al: 5.44 €
Periood: 12 kuud
Svea
Toote kirjeldus

Peibutuslõhnade komplekt Buck Expert on mõeldud põdra aktiivseks meelitamiseks. See on mugav viis katsetada kõiki põdrapeibutsvahendeid korraga. Nii on ka soodsam. Komplektis on

1. INDLEVA PÕDRALEHMA  LÕHN PULLILE GEELINA BUCK EXPERT 60 ml

Põdrapeibutusvahend Buck Expert on mõeldud põdrapulli aktiivseks peibutamiseks jahipidamisel. Tegu on kunstliku (sünteetilise) aroomiga, mis jäljendab nii vana põdrapulli kui ka põdralehma  uriini jooksuajal.  Innovaatiline tehnoloogia tagab ohutuse loomadele ja loodusele. Kandke geel rajale, mis viib varitsuseni või kandke geel spetsiaalsete padjakeste peale ja riputage need puudele, mis asuvad jahipidamise eeldatavas piirkonnas. Patenteeritud tehnoloogia tagab ohutuse loomadele, töötab kõikides ilmastikutingimustes (lumi, vihm, päike).

  • Pikaajaline toime
  • Kerge kasutada
  • Ei saasta keskkonda

2. VANA PÕDRAPULLI URIIN BUCK EXPERT 60 ml

Põdrapeibutusvahend Buck Expert on mõeldud põdra aktiivseks peibutamiseks jahipidamisel. Tegu on kunstliku (sünteetilise) aroomiga, mis jäljendab vana põdrapulli uriini.  Innovaatiline tehnoloogia tagab ohutuse loomadele ja loodusele. Pihustage 2 või 3 korda teele, mis viib varitsuseni või pihustage spetsiaalsete padjakeste peale ja riputage need puudele, mis asuvad jahipidamise eeldatavas piirkonnas. Enne tarvitamist loksutada. Patenteeritud tehnoloogia tagab ohutuse loomadele, töötab kõikides ilmastikutingimustes (lumi, vihm, päike).

  • Pikaajaline toime
  • Kerge kasutada
  • Ei saasta keskkonda

3. SOOLAKONTSENTRAAT PUUVILJAAROOMIGA PÕDRA PEIBUTAMISEKS BUCK EXPERT 1 KG - tugevalt lõhnav puuviljase aroomiga mineraalide segu, mis looma köidab. Soolakontsentraat tekitab ulukil soovi sööda juurde tagasi pöörduda.

    - Soovitatav pealekandmismeetod: valmistada muld ette neutraalse neutraliseerijaga Buck Expert Neutral 129-PS. Kandke soola kontsentraat kuivale pinnasele 1 ruutmeetri suurusel alal. Koostis: naatriumkloriid, teraviljaekstrakt, looduslikud maitseained, kaltsium, fosfor, kaalium, magneesium, A-, D- ja E-vitamiinid.

4. INIMLÕHNA NEUTRALISEERIJA BUCK EXPERT

Lõhna neutraliseerija Buck Expertpihusti kujul - tõhus vahend inimeste lõhnade varjamiseks. Kuna loomad eristavad inimese lõhna ideaalselt mitmete meetrite kauguselt, on oluline see varjata neutraliseerijaga. Toode kõrvaldab rõivaste ja varustuselt inimeste lõhna. Äärmiselt tõhus ja täiesti lõhnatu.

   Soovitatav kasutamine: Enne kasutamist loksutada korralikult. Kandke toodet kingade, riiete, varustuse siseküljele. Riietele ei jäta jälgi. Keskkonnasõbralik toode. Kasutavad professionaalsed jahimehed. Ainulaadne koostis blokeerib inimese lõhna rõivastelt ja varustuselt 24 tunniks täielikult.

5. INIMESE LÕHNA NEUTRALISEERIJA (MULD) BUCK EXPERT

   - Lõhna neutraliseerija pihusti (Mulla lõhnga) Buck Expert on tõhus vahend inimeste lõhnade varjamiseks. Maa (mulla) lõhn on identne loodusliku lõhnaga. Toode sisaldab oksadest ja lehtedest saadud looduslikke kontsentreeritud eeterlikke õlisid. Toode moodustab molekulaarse kaitsekihi, mis omakorda moodustab lõhna eest stabiilse kaitsva neutraliseeriva "kilbi", mis blokeerib rõivaste ja seadmete lõhna 48 tunniks. Riietele ei jäta jälgi. Kasutavad professionaalsed jahimehed.

   - Soovitused kasutamiseks: pihustage saabastele, riietele, varustusele (välja arvatud relvad) iga kord 2–3  pihustust. 

 6. PÕDRA PEIBUTUSPULGAD BUCK EXPERT PÕDRALEHMA LÕHNAGA

   - Buck Expert  põdra peibutuspulkade kujul (sünteetiline segu). Põdralehma põdrasekretsiooni sünteetiline lõhn, mis jäljendab erutatud emase põdra uriini, suguelundite sekretsiooni, feromoonide ja muskuse lõhna.  Sisaldab 6 tk. Need lõhnavad pulgad on kasutatavad ka vihmase ilmaga, levitades looma meelitavat lõhna mitusada meetrit kaugemalt.  Põlemisaeg kuni 12 tundi.

   - Kuidas jahipidamiseks kasutada: süüta peibutuspulk 45 kraadise nurga all, pöörates seda sõrmedega. Süttimiseks kuluv aeg on 10–20 sekundit või kuni lõhna tekimiseni. 

Viimati vaadatud

  • BUCK EXPERT

    PÕDRA PEIBUTUSLÕHNADE KOMPLEKT BUCK EXPERT

Vaata veel BUCK EXPERT tooteid

BUCK EXPERT

HIGILÕHNA EEMALDAJA BUCK EXPERT 250 ML

15.30 €
BUCK EXPERT

VANA PÕDRAPULLI URIIN BUCK EXPERT 125 ML

35.00 €
BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERT SÜGIS 250 ML

8.10 €
BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERT ANIIS 60 ML

9.20 €
BUCK EXPERT

PEIBUTUSGEEL BUCK EXPERT KARULE 50 GR

22.90 €
BUCK EXPERT

BAITING PACK + DVD

71.95 €
BUCK EXPERT

MINI PEIBUTUSVILE BUCK EXPERT LAUKHANI

19.30 €
BUCK EXPERT

PEIBUTUSVILE BUCK EXPERT MÕRSJAPART

19.30 €
BUCK EXPERT

KARU PEIBUTUSGEELBUCK EXPERT 50 GR

22.90 €
BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERT LOODUS 60 ML

8.10 €