BUCK EXPERT

PEIBUTUSLÕHNADE KMPL. BUCK EXPERT METSSIGA

Tootekood: 51PC
EAN: 621355010270
71.95 €
Kuumakse: 6.12 €/kuu
Periood: 12 kuud
Loe lähemalt
Maksa kolmes osas 3x23.98
Loe lähemalt
Osta SVEA ostukontoga!
Loe lähemalt

BUCK EXPERT METSSIGADE SÖÖDAKOMPLEKT

Metssigade söödakomplekt Buck Expert 51PC on loodud looma aktiivseks jahipiirkonnale meelitamiseks. Mugav viis proovida kõiki metsseajahitooteid korraga, neid eraldi ostmata. Selline komplekt maksab rohkem kui üksikute kuldlantide ostmine. Komplekti kuulub sissejuhatava videoga DVD.

Komplekti Buck Expert 51PC:

1. Emaste metssigade sekretsiooni kunstlik maitsestamine 51LSYN sprei, maht 60 ml.

   - Metssea sööt Buck Expert 51LSYN pihusti kujul (sünteetiline segu) imiteerib emase kuldi suguelundite sekretsiooni, sekretsiooni, feromoonide ja muskuse lõhna, mõjub metssigadele tugevalt atraktiivselt. Uuenduslik tehnoloogia tagab aine ohutuse loomadele ja keskkonnale.

   Metssea söödal Buck Expert 51LSYN on looduslikuga identne lõhn, mida ei saa tõelisest eristada isegi metssea tundliku lõhnatajuga.

   - Kasutamine: pihustage 2–3 korda mööda jahipiirkonda viivat teed, jättes lõhnajoone, või pihustage padjadele ja riputage need okstele, mis on kavandatud jahipiirkonna ümber. Enne kasutamist on soovitatav korralikult loksutada.

2. Isaste metssigade sekretsiooni kunstlik maitsestamine 51SYN sprei, maht 60 ml.

   - Metssea sööt Buck Expert 51SYN pihusti kujul (sünteetiline segu) jäljendab domineeriva isasea suguelundite sekretsiooni, sekretsiooni, feromoonide ja muskuse lõhna, mõjub metssigadele tugevalt atraktiivselt. Uuenduslik tehnoloogia tagab aine ohutuse loomadele ja keskkonnale. Metssea söödal Buck Expert 51SYN on looduslikuga identne lõhn, mida ei saa tõelisest eristada isegi metssea tundliku lõhnatajuga.

   - Kasutamine: pihustage 2–3 korda mööda jahipiirkonda viivat teed, jättes lõhnajoone, või pihustage padjadele ja riputage need okstele, mis on kavandatud jahipiirkonna ümber. Enne kasutamist on soovitatav korralikult loksutada.

3. Seakontsentraat metsseal Buck Expert Crack 175B-PS, kaal 1 kg.

   - tugevalt lõhnav puuviljase aroomiga mineraalsegu, mis metssiga köidab. Soolakontsentraat tekitab ulukil soovi sööda juurde tagasi pöörduda.

   - Soovitatav pealekandmismeetod: valmistada muld neutraalse neutraliseerijaga Neutral 129-PS. Kandke soola kontsentraat kuivale pinnasele 1 ruutmeetri suurusel alal. Koostis: naatriumkloriid, teraviljaekstrakt, looduslikud maitseained, kaltsium, fosfor, kaalium, magneesium, A-, D- ja E-vitamiinid.

4. Inimese lõhna neutraliseerija (lõhnatu) Buck Expert 15

   - lõhna neutraliseerija Buck Expert lõhnatu pihusti kujul - tõhus vahend inimeste lõhnade varjamiseks. Kuna loomad eristavad inimese lõhna ideaalselt mitme meetri kauguselt, on oluline see varjata neutraliseerijaga. Toode kõrvaldab rõivaste ja varustuse inimeste lõhna. Äärmiselt tõhus, täiesti lõhnatu valem.

   - Soovitatav kasutamine: Enne kasutamist loksutada korralikult. Kandke toodet kingade, riiete, varustuse siseküljele. Riietele ei jäta jälgi. Keskkonnasõbralik toode. Kasutavad professionaalsed jahimehed. Ainulaadne valem blokeerib inimese lõhna rõivastelt ja varustuselt 24 tunniks täielikult.

5. Inimese lõhna neutraliseerija (jahvatatud) Buck Expert 18T

   - Lõhna neutraliseerija pihusti (maa) Buck Expert on tõhus vahend inimeste lõhnade varjamiseks. Maa lõhn on identne loodusliku lõhnaga. Toode sisaldab oksadest ja lehtedest saadud looduslikke kontsentreeritud eeterlikke õlisid. Toode moodustab molekulaarse kaitsekile: see moodustab lõhna eest stabiilse kaitsva neutraliseeriva "kilbi", mis blokeerib rõivaste ja seadmete lõhna 48 tunniks. Riietele ei jäta jälgi. Kasutavad professionaalsed jahimehed.

   - Soovitused kasutamiseks: pihustage kingadele, riietele, varustusele (välja arvatud relvad) 2–3 korda pihustust. See varjab teie rõivastest hajutatud lõhnamolekule.

6. Metssigade suitsupulgad Buck Expert 51LSSYN, lõhn – emane

   - Metssea sööt Buck Expert 51LSSYN suitsetamispulkade kujul (sünteetiline segu). Kuldile mõjuv sekretsiooni sünteetiline lõhn, mis jäljendab erutatud emasea uriini, suguelundite sekretsiooni, feromoonide ja muskuse lõhna ning on väga intensiivne. Sisaldab 6 tk. Need lõhnavad pulgad toimivad ka vihmas, levitades ulukit meelitavat lõhna mitusada meetrit eemal. Põlemisaeg kuni 12 tundi.

   - Kuidas jahipidamiseks kasutada: süüdake pulk, pöörates seda ringikujuliselt. Torka pulgad puu või kõrgendatud koha koore sisse.

PÄRNU 2
ROCCA 2
SIKUPILLI 2
TARTU 2

Vaata veel BUCK EXPERT tooteid

BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERTSÜGIS 750 L

16.95 €
BUCK EXPERT

ÕUNALÕHNALINE KONSENTRAAT BUCK EXPERT 250...

23.95 €
BUCK EXPERT

BAITING PACK + DVD

69.95 €
BUCK EXPERT

REBASE URIIN BUCK EXPERT KISKJATE...

13.50 €
BUCK EXPERT

LÕHNA ELIMINATOR BUCK EXPERT 1 L

14.95 €
BUCK EXPERT

PÕDRA PEIBUTUSLÕHNADE KOMPLEKT BUCK EXPERT

60.95 €
BUCK EXPERT

MASKEERIMISLÕHN BUCK EXPERT SÜGIS 250 ML

7.95 €
BUCK EXPERT

PEIBUTUSVILEDE BUCK EXPERT KINNITUSNÖÖR...

10.95 €
BUCK EXPERT

SOKU PEIBUTUSVILE + PASUN BUCK EXPERT

59.95 €
BUCK EXPERT

PEIBUTUSLÕHN JÄNESE URIIN

18.95 €