WILDGUARDER

UNIVERSAALNE AKUGA PÄIKESEPANEEL WILDGUARDER S360 8000 mAh

Tootekood: WG10
EAN: 4741111101175
100.00 €
Kuumakse: 6.26 €/kuu
Periood: 18 kuud
Loe lähemalt
Maksa kolmes osas 3x33.33
Loe lähemalt
Osta SVEA ostukontoga!
Loe lähemalt

Ärge kunagi muretsege patareide pärast
Sisseehitatud liitiumioonaku ja patareisid pole vaja. Pikaajaliseks kasutamiseks piisab 8000mAh päikeseenergiaga laetavast akupangast. See võib neelata rohkem päikesevalgust, et teie jahikaamera töötaks nii päeval, kui ka öösel. 8000mAh piisav võimsus, et te ei pea raiskama aega oma rajakaamera patareide sagedaseks vahetuseks.

Ideaalne toide rajakaamerale
S360 päikesepaneel-akupank on loodud spetsiaalselt rajakaamerate jaoks. Lihtsalt ühendage päikesepaneel-akupank oma rajakaameraga ja seejärel paigaldage see sobivasse kohta. Ühildub WildGuarderi rajakaamerate ja teiste rajakaamerate kaubamärkidega, millel on toitepinge 6V / 9V / 12V / 2A. Iga pinge jaoks kaasas kaabel.

Lihtne paigaldada ja kasutada
Meie WildGuarder S360 päikesepaneel-akupank on varustatud 360 ° pööratava kinnituse ja 1,5m pikkuse kaabliga, mis võimaldab teil paneeli paigutada maksimaalse päikesevalguse püüdmiseks.

Varustatud mitme erineva pingega väljundiga
Varustatud erinevate pingetega väljunditega : DC 6V/ 9V / 12V / Micro USB. Mitmekesine väljundpinge sobib paremini erinevate rajakaamerate jaoks. Iga väljundi jaoks kaasas kaabel.

Säästa keskkonda ja oma rahakotti
Sadade patareide läbimine pole keskkonnale kasulik. Miks mitte kasutada päikesepaneel laadimissüsteemi, kui see on teie rajakaamera jaoks kõige odavam ja tõhusam toiteallikas? monokristallilised päikesepatareid tagavad, et liikumistuvastuse andur ja IR-valgusdioodid töötavad alati maksimaalse jõudlusega

PÄRNU 0
ROCCA 0
SIKUPILLI 0
TARTU 1