RAJAKAAMERA REOLINK KEEN RANGER

Tootekood: RE50
EAN: 6975253982585
Tootja: REOLINK
Jahikaamera Reolink KEEN Ranger PT - Avasta loodust igal ajal 360° otseülekandega.
Hind
460.00 €
Tootele ei kehti püsikliendisoodustus!
Toode on hetkel otsas
Kuumakse al: 40.87 €
Periood: 12 kuud
Esto
Kuumakse al: 153.33 €
Periood: 3 kuud
Esto 3
Kuumakse al: 40.33 €
Periood: 12 kuud
Svea
Toote kirjeldus

Jahikaamera Reolink KEEN Ranger PT - Avasta loodust igal ajal 360° otseülekandega.
Ekspertide poolt looduse jaoks loodud: See pöörava-kallutatava rajakaamera suudab pakkuda 360° vaateid ja katta rohkem alasid kui kunagi varem. Rakenduse mõne klõpsuga saate selle nurka käsitsi reguleerida ja seejärel näha kõike, mida soovite.

 • Nutikad reaalajas hoiatused: Ärge jääge kunagi ilma hetkest, kui loom teie kaamerat ületab! Saate koheselt push-teavitusi oma telefoni või saate e-kirja teel teateid koos sündmuskohal tehtud ülesvõtetega.
 • Vaadake igal ajal otseülekandeid: Vaadake otseülekannet Reolinki rakenduse kaudu igal ajal ja igal pool. Ilma kohale minemata ja seal lõhna jätmata saate kodus olla ja teada, mis looduses toimub. 2K resolutsioon (2560x1440 pikslit) on 1080p-ga võrreldes üsna suur uuendus. Saate nautida kristallselgeid pilte põnevatest loodusmaastikest. Näed looduse parimaid külgi nii, nagu oleksid ise seal.
 • Ei kaota asukohti: Oluliste asukohtade mitte kunagi kaotamine on väga oluline. Nüüd saate kohandada oma kaarti rakenduses, lisades markerid kohtadele, kus hirved ilmuvad ja kuhu te paigaldate rajakaamera või panete söötja, nii et te saate alati teada, kust neid uuesti leida.
 • Rikkalikud funktsioonid ja lihtne kasutada: KEEN Ranger PT on suurepärane rajakaamera, millel on hunnik fantastilisi funktsioone ja mida igaüks saab endale lubada. See on osutunud ideaalseks valikuks jahimeestele ja loodusvaatlejatele suure jõudlusega.
 • Nähtamatud IR LED-id (940 nm): Sädavad nähtamatut valgust, mis aitab kaameral jäädvustada loomi pimedas ilma neid uimastamata või hirmutamata.
 • 0,5s kiire päästiku kiirus: Kaamera alustab salvestamist nii kiiresti kui võimalik, et saaksite paremini jälgida videodelt raskesti tabatavaid või kiiresti jooksvaid loomi.
 • Toitub akust/päikesepaneelist: Töötab non-stop, sest seda toidab pikaajaline 6000 mAh aku ja päikesepaneel (kaasas). Enam ei ole vaja sagedasi laadimisi!
 • Inimese tuvastamine + kahesuunaline heli: Saate kohe teada, kui keegi on kaamera poolt tabatud. Saate ka reaalajas kuulata ja tagasi rääkida.
 • Intelligentne loomade tuvastamine: Saate koheselt teate, kui loom avastatakse. Nüüd saate neid salapäraseid olendeid kohe jälgida, kui nad ilmuvad. Praegu toetatud loomaliigid on muu hulgas järgmised: hirv, karu, hunt, metssiga, kalkun, rebane, ilves, puuma, jaaguar, pesukaru, piison, pronghorn, põdralammas, kärplased, krokodill jne. Ülaltoodud tuvastamistulemused on saadud piiratud videofailide loomade äratundmise testimisel, kuid selliste tegurite nagu keskkond ja testimine tõttu võib esineda valehäireid või vahelejäänud tuvastusi.
 • Sündinud vabana koos 4G võrguga: KEEN Ranger PT on 100% juhtmeta rajakaamera, mis töötab 4G LTE mobiilsidevõrgus. Enam ei pea muretsema WiFi või pistikupesade pärast. See on loodud loomade videote ja piltide püüdmiseks ning andmete edastamiseks teie seadmetesse kaugelt.
 • KEENi lugu: KEEN on Reolink ja pühendub 4G otseülekande rajakaamerate sarja tootmisele väljasõiduentusiastidele.

 

Viimati vaadatud

 • REOLINK

  RAJAKAAMERA REOLINK KEEN RANGER

Vaata veel REOLINK tooteid

REOLINK

REOLINK ARGUS ECO WIFI TURVAKAAMERA TYPE-C

115.00 €
REOLINK

REOLINK GO PT PLUS VALVEKAAMERA 4G/LTE...

440.00 €
REOLINK

REOLINK GO VALVEKAAMERA 4G KOMPLEKT...

365.00 €
REOLINK

PÄIKESEPANEEL REOLINK SOLAR PANEL 2

32.00 €
REOLINK

REOLINK E1 ZOOM JUHTMEVABA 2,4/5GHz WIFI 5MP...

105.00 €