SÄÄSETÕRJE BENS 30 100 ML

Tootekood: 21825
EAN: 044224071774
Tootja: BENS
Ben's 30 on tõhus putukatõrjevahend, mis pakub kuni 5 tundi väga tõhusat kaitset mustkärbse, puugi, liivakirpude, kirpude, sääskede,põdrakärbsete ja teiste hammustavate putukate vastu.
Hind
7.45 €
Toode on hetkel otsas
Toote kirjeldus

Ben's 30 on tõhus putukatõrjevahend, mis pakub kuni 5 tundi väga tõhusat kaitset mustkärbse, puugi, liivakirpude, kirpude, sääskede,põdrakärbsete ja teiste hammustavate putukate vastu.

Ühekordsel pealekandmisel peletab sääski kuni 5 tundi ja puuke kuni 4,5 tundi. Sisaldab 30% toimeainet DEET (N,N-Dietüül-meta-tolüamiid), mida peetakse seni tõhusaimaks välja töötatud putukatõrjeaineks. Pihustada väikestes kogustes nii riietele kui nahale, seejuures tuleks vältida näkku pihustamist.

  • Maht: 100 ml.

Hoiatus!  Toodet mitte kasutada alla 2-aastastel lastel. Kasutada ainult välitingimustes.

Kasutamine. Eemaldage kaitsekork ja pihustage toodet pihku umbes kaks pumbatäit, et kanda nahale ja riietele hoides pihusti otse näeost eemale. Ärge sisse hingake! Ärge pihustage haavadele, marrastustele ega ka ärritunud nahale!

Tähelepanu! Ärge kasutage toodet silmade ja suu ümbruses! Kasutage toodet nii, et pesete lastel kui ka enda käed jooksva vee all peale toote kandmist nahale riietele! Ärge laske kasutada iseseisvalt lastel alla 10 eluaasta. Kui soovite kasutada toodet lastel, pihustage toode oma kätele ja määrige seda lapsele kaitset vajavatele piirkondadele. Kasutage toodet mõõdukas koguses katmata nahal. Ärge kasutage toodet riiete all. Vältige üledoosi! Kui tulete taas siseruumi, kus kaitset ei vaja, peske need kohad, kus olete toodet kasutanud jooksva vee ja seebiga. Peske riided, millel olete toodet kasutanud, enne kui soovite neid jälle kasutada. Ärge pihustage toodet siseruumides! Puukide ka kirbude tõrjeks pihusta toodet jalatsitele, sokkidele ja pükstele.

Hoiustamine. Hoida jahedas, kuivas, lastele ja loomadele mitte kättesaadavas kohas. Hoida eemal kuumusest ja lahtisest leegist.

Hävitamine. Mitte läbi torgata! Mitte visata tulle! Mitte kasutada tühja pudelit uuesti muuks otstarbeks! Tühi purk visata prügikasti. Kui võimalik, viige tühi purk ohtlike jäätmete kogumispunkti!

Esmaabi. Kui toodet on sattunud silma, loputada rohke veega. Kui toodet on alla neelatud pöörduda viivitamatult arsti poole.

Viimati vaadatud

  • BENS

    SÄÄSETÕRJE BENS 30 100 ML

Vaata veel BENS tooteid

BENS

SÄÄSETÕRJE BENS MAX 37 ML

7.50 €