LIIM STORMSURE FLEXIBLE REPAIR 15 G

Tootekood: S50X15
EAN: 0231261000007
Tootja: STORMSURE
Stormsure Flexible Repair Adhesive - on veekindel universaalne liim. See liim väga mitmekülgne, kuid eriti kasulik välistingimustes kasutatavate rõivaste ja veespordivarustuse parandamisel, kuna see jääb elastseks ja tugevaks, kui on kuivanud.
Toode on laos.
Hind
10.00 €
Toote kirjeldus

Stormsure Flexible Repair Adhesive - on veekindel universaalne liim. See liim väga mitmekülgne, kuid eriti kasulik välistingimustes kasutatavate rõivaste ja veespordivarustuse parandamisel, kuna see jääb elastseks ja tugevaks, kui on kuivanud (kuivamisaeg toatemperatuuril ca 12 tundi).

Stormsure elastsed parandusliim liimib praktiliselt kõiki pindu, sealhulgas neopreeni, kummi, nahka, PVC, polüuretaani, hingavaid ja kaetud kangaid, puitu, metalli ja palju muud. See sobib ideaalselt kahlamissaabaste pragude, lahtiste taldade, kahlamispükste õmbluste ja vigastuste, märja kostüümi rebendite, telkide aukude ja palju muu parandamiseks.

Oluline komplekt matkajatele, kaluritele, ratsanikele, jahimeestele, sukeldujatele, telkijatele, surfajatele, purjetajatele jne!

  • Maht: 15 g

 

Sarnased tooted

Viimati vaadatud

  • STORMSURE

    LIIM STORMSURE FLEXIBLE REPAIR 15 G

Vaata veel STORMSURE tooteid

STORMSURE

LIIM STORMSURE FLEXIBLE REPAIR 5 G

5.00 €